No Sirds Latvijai - Reģistrācija

Ienākot konferencē "No Sirds Latvijai" (turpmāk - "mēs", "mūsu", "No Sirds Latvijai" un "http://forums.nosirdslatvijai.lv"), Jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu noteikumiem. Ja Jūs tiem nepiekrītat, lūgums, neienāciet un nelietojiet šo konferenci. Mēs paturam sev tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā laikā un darīsim visu iespējamo, lai par to informētu, tomēr no Jūsu puses būtu lietderīgi ik pa laikam tos pārlasīt, lai pārliecinātos, vai nav veiktas kādas izmaiņas, tā kā konferences ”No Sirds Latvijai” izmantošana pēc noteikumu atjaunojumiem/labojumiem nozīmē Jūsu automātisku piekrišanu.

Mūsu forumi darbojas phpBB programmu nodrošinājuma bāzē (turpmāk - "viņi", "programmu nodrošinājums phpBB", "www.phpbb.com", "phpBB Group" un "phpBB Teams"), kuram pamatā ir ”General Public License” (turpmāk - "GPL"). Lejuplādēt to var: www.phpbb.com. Licences GPL ierobežojumi programmu nodrošinājumam phpBB ir cieši saistīti ar organizāciju un atbalstu interneta konferencei, un phpBB Group nenes atbildību par to, ko konferences administrācija nosaka par atļauto saturu vai/un pieļaujamo uzvedību tajā. Sīkāku informāciju par phpBB var saņemt adresē: http://www.phpbb.com/.

Jūs piekrītat neievietot aizvainojošus, draudošus, melīgus, pornogrāfiskus ziņojumus, nacionālā naida kurinošus vai citus tamlīdzīgus tekstus, kuri varētu būt pretrunā ar mūsu valsts likumdošanu, ar valsts likumdošanu, kuras hostinga pakalpojumus izmanto "No Sirds Latvijai"" vai starptautiskiem noteikumiem. Tādu ziņojumu ievietošanas mēģinājumi var novest pie tā, ka tiksiet atslēgts no konferences, kā arī tiks paziņots Jūsu interneta provaideram, ja uzskatīsim to par vajadzīgu. Visu ziņojumu IP-adreses tiek saglabātas, lai to nepieciešamības gadījumā varētu īstenot. Jūs piekrītat tam, ka "No Sirds Latvijai" forumu administratoram ir tiesības dzēst, labot, pārvietot vai slēgt jebkuru tēmu jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem. Kā lietotājs piekrītat tam, ka Jūsu ievadītā informācija glabāsies datu bāzē. Kaut arī šī informācija netiks atklāta trešajām personām, tomēr ne "No Sirds Latvijai" konferences administrācija, ne phpBB Group nevar būt atbildīga par hakeru darbību, kuri nesankcionētas rīcības rezultātā tai varētu piekļūt.

 
cron